Ödeme seçenekleri

Ödeme Seçenekleri
Kredi kartı, banka (debit) kartı, havale/eft, BKM Express ve Garanti Pay aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Satıcının OSİ ÇİÇEKÇİLİK olmadığı pazaryeri (marketplace) ürünlerinde, ödeme seçeneği olarak sadece kredi kartını kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme
osicicek.com’da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3’üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3’üncü kişiler tarafından görülememekte, Osi Çiçek tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme
osicicek.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme
Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

ONLINE ÖDEME
1. Ödeme bilgileri sayfasında OSİ ÇİÇEK ile ödeme seçeneğini seçiniz.
2. Gönderiminiz şirket adına yapılıyorsa “Fatura Bilgileri için Tıklayınız” linkinde yer alan bilgileri doldurunuz.
3. Size verilmiş olan sipariş numarasını kaydediniz.
4. Ödeme yaparken www.osicicek.com sitesine yönlendirileceksiniz.
5. Sitede üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizle uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.
6. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz.
7. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak osicicek.com’a döneceksiniz.
8. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz.
9. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak osicicek.com ‘a döneceksiniz.

Aynı gün teslim

Kredi kartı ile 7/24 online sipariş

İade Garantisi

0850 303 6 674

X